GME Coin ve Bu 4 Altcoin’den Yatırım Dahil Sıcak Haberler Var!

Curve kurucusu Michael Egorov, tasfiye riski sorununu çözdüklerini açıkladı ve CRV fiyatı toparlanmaya başladı. Ünlü piyasa yapıcı DWF Labs, meme coin’i GmeStop (GME Coin) ile ortaklık kurdu. NEAR Vakfı’nın yeni bağımsız kuruluşu Nuffle Labs 13 milyon dolar fon topladı. Ve daha fazlası…

CRV, GME Coin ve 3 altcoin’den haberler var!

Kurucu açıklama yaptı, CRV dipten %40 toparlandı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bugün Curve Finance kurucusu ciddi tasfiye riskiyle karşılaştı. Bunun ardından token fiyatı sert düştü. Bu gelişmelerin ardında Curve kurucusu Michael Egorov, X hesabı üzerinden bazı açıklamalar yaptı. Egorov, tasfiye riski sorununu çözdüklerini ve kötü borçların %93’ünü geri ödediklerini söyledi. Bu bağlamda Egorov, şu detaylara yer verdi:

Curve Finance ekibi ve ben, bugün meydana gelen tasfiye riski sorununu çözmek için çalışıyoruz. Birçoğunuz tüm kredilerimi tasfiye ettirdiğimi biliyorsunuz. Pozisyonlarımın büyüklüğü piyasaların kaldıramayacağı kadar büyüktü ve 10 milyonluk bir batık borca neden oldu. Sadece http://lend.curve.fi adresindeki CRV piyasası (pozisyonun en büyük olduğu yer) etkilendi. %93’ünü zaten geri ödedim ve geri kalanını çok kısa bir süre içinde geri ödemeyi planlıyorum. Kullanıcıların bu durumdan zarar görmemesine yardımcı olacaktır.

Bu açıklamaların ardından CRV toparlandı ve kısa bir süreliğine 0,3 doları aştı. Token şu anda gün içi en düşük seviyesinden yaklaşık %40 artışla 0,2975 dolardan işlem görüyor. Binance verilerine göre, bugün kapanış olmadan, CRV/USDT spot işlem paritesinin işlem hacmi 1,139 milyara (303 milyon dolar işlem hacmi) ulaştı. Böylece, işlem paritesi için rekor bir seviyeye tanık oldu.

DWF Labs, GmeStop (GME Coin) ile ortak oldu!

Bu arada, ünlü piyasa yapıcı DWF Labs, meme coin’i GmeStop (GME Coin) ile ortaklık kurdu. Proje, bu ortaklığın GME Coin topluluğuna çeşitli faydalar sağlamasını bekliyor. En azından büyük borsalardaki listelemesini etkilemesini umuyor. GME Coin, gelişmeye ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Piyasa yapıcımız olarak DWF Labs’ı seçtik. DWF Labs, FLOKI ve BONK gibi varlıkları yöneten üst düzey bir Piyasa Yapıcı konumunda bulunuyor. Ayrıca, sektörde ilk 3 arasında yer alıyor. Bu ortaklık topluluğumuza sayısız fayda sağlamayı vaat ediyor. DWF Labs yalnızca çeşitli borsalarda verimli bir şekilde likidite sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda GME’nin büyük borsalarda listelenmesini olumlu yönde etkileyebilecek 1. Kademe borsalarla yakın ilişkilere sahip olacak.

NEAR Vakfı’nın yeni bağımsız kuruluşu Nuffle Labs 13 milyon dolar fon topladı

NEAR Vakfı, 13 milyon dolarlık stratejik fon sağlayan Nuffle Labs adlı bağımsız bir kuruluş kurdu. Nuffle Labs, NEAR’ın Data Availability Layer (NEAR DA), NEAR Fast Finality Layer (NFFL) ve NEAR modüler ürün paketindeki diğer ürünleri geliştiriyor. Projenin açıklamasına göre, firmanın finansmana NEAR Vakfı stratejik bir hibeyle katkı sağladı. Ayrıca, finansman Electric Capital liderliğindeki bir yatırımdan geldi.

Injective ve Bitoro uygun maliyetli vadeli işlem platformu başlatacak

Injective Protocol ve Bitoro Network işbirliğine gidiyor. İkili, çığır açan on-chain sürekli vadeli işlem platformunu tanıtmak üzere bir araya geliyor. Bu işbirliği, kurumsal düzeyde gerçek dünya varlıkları (RWA) ve kripto para vadeli işlemleri için anında ve uygun maliyetli ticaret seçenekleri sunmayı amaçlıyor.

CLS Global, DeepLink Protocol’e stratejik yatırım yapıyor

CLS Global, merkezi olmayan AI bulut oyun protokolü DeepLink Protocol’e stratejik bir yatırım yaptığını bildirdi. Bu arada CLS Global tek noktadan hizmet veren bir danışmanlık firması. Bu yüzden, platform hizmetleri, proje büyümesini ve pazar başarısını teşvik etmek için çok önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x